Technik montażu kabli i kanałów kablowych

Quicknet Gmbh

  • Gdańsk, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Nasza firma zajmuje się budową infrastruktury światłowodowej i obecnie rekrutujemy na stanowisko technika montażu (kabli, kanałów kablowych). Praca będzie wykonywana na terenie Niemiec.Technik montażu kabli i kanałów kablowychKogo szukamy
  • Szukamy osób z pozytywnym nastawieniem, efektywnie wykorzystujących umiejętności komunikacyjne, dbających o higienę pracy oraz higienę osobistą
Wymagania
  • doświadczenie w montażu kabli (kanałów)
  • doświadczenie w obsłudze wiertarek i narzędzi ręcznych
  • doświadczenie w instalacjach niskiego napięcia
  • posiadanie świadectw kwalifikacji zawodowych
  • wymagana podstawowa wiedza komputerowa
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zawodzie
Oferujemy
  • Pracę w miłym towarzystwie
  • Atrakcyjne zarobki
  • Możliwość rozwoju
  • Preferowana biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Numer do kontaktu: +491623348191

Gowork

Podobne oferty pracy

  • Monter Tras Kablowych Gdańsk

    Electro Ship Service & Production

    • Gdańsk, pomorskie
    Obowiązki: -montaż tras kablowych, -układanie kabli w trasach i kanałach kablowych według schematu, -prace na wysokości, Wymagania: -doświadczenie w pracy na stanowisku Monte…
    • 11 dni temu
  • Technik Szerokopasmowy i FTTH - Gdańsk

    HRappka

    • Gdańsk, pomorskie
    Technik Szerokopasmowy i FTTH - Gdańsk #1124115 Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacy…
    • 19 godzin temu