Specjalista ds. BIM (infrastruktura)

NES Global Talent

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Specjalista ds. BIM (infrastruktura)Miejsce pracy: WarszawaObowiązki:
  • Wdrażanie oprogramowania w technologii BIM po stronie klientów
  • Prezentacja rozwiązań BIM podczas spotkań z Klientami
  • Przeprowadzanie szkoleń dla nowych użytkowników i przygotowanie materiałów treningowych
  • Stałe wsparcie techniczne w zakresie oprogramowania użytkowanego przez Klientów
  • Ciągły rozwój oprogramowania odpowiadający w odpowiedzi na pojawiające się potrzeby użytkowników
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu BIM w branży infrastrukturalnej (drogi, kolej)
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy z technologią BIM (sporządzanie modeli, dokumentacji, symulacji lub szkolenia i wsparcie techniczne)
  • Znajomość oprogramowania BIM : Bentley, Project Wise, Autodesk Civil3d, Bentley Ord
  • Znajomość oprogramowania: Autocad, Dynamo, Autodesk DOCS będzie dodatkowym atutem
  • Język angielski na poziomie biegłym (B2/C1)
  • Język francuski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym (mile widziane)
Oferujemy:
  • Pełną rozwoju pracę w środowisku międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i lukratywny system premiowy
  • Zaawansowane szkolenia u producentów rozwiązań (Autodesk, Trimble, AGAcad i inni)
  • Kursy językowe (Angielski, Francuski, Niemiecki lub inne zależnie od potrzeb i preferencji)
  • Indywidualne planowanie ścieżki rozwoju
  • Możliwość brania udziału w licznych konferencjach branżowych
Prosimy przesyłać aplikacje za pomocą przycisku aplikowania.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajNES Global Talent100NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, ProdukcjaObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl