PRACOWNIK PRODUKCJI-MONTER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Świdnik, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0211
Obowiązki:montaż elementów oraz podzespołów przyczep samochodowych, obsługa narzędzi pneumatycznych i elektronarzędzi, kontrola wykonywanej pracy pod względem jakościWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • gimnazjalne
Miejsce pracy: Aleja Lotników Polskich 1, 21-045 Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: https://temared.com/kontaktKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca