Asystent audytora energetycznego

evoSOLUTIONS

  • mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
EvoSolutions Sp. z o.o. - jesteśmy agencją pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego (nr. licencji 20332), wspieramy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w procesach rekrutacyjnych, szkoleniowych. Wspieramy także pracodawców, którzy wyrazili chęć aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością.Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:
Asystent audytora energetycznegoLiczba wakatów: 1Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie zestawień,
  • Pomoc przy uzupełnianiu ankiet,
  • Kontakt z klientem,
  • Pozyskiwanie informacji potrzebnych do wykonywania audytów energetycznych budynków i świadectw charakterystyki energetycznej.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia min. średniego,
  • Bardzo dobrej obsługi komputera,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Swobody w prowadzeniu rozmów telefonicznych,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Orzeczenia o niepełnosprawności.
Oferujemy:
  • Pracę zdalną,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat (7 godzin dziennie, praca od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień
pracowniczych z tytułu niepełnosprawności), * Szkolenie przed rozpoczęciem pracy,
  • Wynagrodzenie 4242 brutto+ premia uznaniowa,
  • Wsparcie merytoryczne podczas wdrożenia,
  • Wsparcie koordynatora z ramienia Evo Solutions przez cały okres zatrudnienia.

Jobdesk.pl