Pracownik produkcji-dział wtryskarki

FallWork

  • wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Opis stanowiska:
-Obsługuje wtryskarkę zgodnie z instrukcją obsługi.
-Wytwarza produkty wtryskarkowe zgodnie z opisem pracy.
-Wykańcza produkty wtryskarkowe.
-Sprawdza bieżącą produkcję pod względem jakościowym.
-Segreguje dobre produkty od uszkodzonych.
-Pakuje produkty według opisów pracy.
-Opisuje przygotowane produkty, wypisuje niezbędne etykiety.
-Obsługuje wózek widłowy (jeśli posiada odpowiednie uprawnienia).
-Realizuje zadania projektu 5S, TQM i inne projekty.
-Wykonuje inne polecenia służbowe bezpośredniego przełożonego.
Wymagania:
-chęć do podjęcia pracy od zaraz
-dyspozycyjność do pracy zmianowej
-zdolność szybkiego uczenia się
- sprawność fizyczna
Oferujemy:
-umowa o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + liczne dodatki
-terminowe wynagrodzenie do 10 dnia każdego miesiąca
-rzetelne i kompetentne podejście ze strony pracodawcy
-możliwość pracy od zaraz
-praca od pn do pt , niekiedy weekendy (III zmiany)
-możliwe zatrudnienie bezpośrednio po wypracowaniu odpowiedniej ilości godzin
-przewidywana premia jakościowa, frekwencyjna, dodatkiMiejsce pracy: Dopiewo (z dworca głównego 15 min pociągiem, Firma mieści się na przeciwko Dworca)Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub bezpośredni kontakt telefoniczny 790 -790-446Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. Oferta Pracy Tymczasowej

Jobdesk.pl