PRACOWNIK MONTAŻU - dwie zmiany

HR Sigma

  • Ustroń, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Opis oferty pracy HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:Pracownik montażu - praca od zaraz
Numer ref. PM/MS/12/2023Miejsce pracy: UstrońZadania:
- Prace montażowe na produkcji,
- Obsługa maszyn montażowych,
- Wzrokowa kontrola jakości.Wymagania:
- Gotowość do podjęcia pracy,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub osoby ambitne chętne do zdobycia doświadczenia,
- Zdolności manualne.Firma oferuje:
- Bardzo dobrą atmosferę pracy,
- Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie,
- Możliwości rozwojowe,
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- Wsparcie doświadczonego zespołu.Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portaluw tytule wpisując nazwę stanowiska! Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane!Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Agencja HR SIGMA jest wpisana od 2017 roku do Krajowego Rejestru Agencji zatrudnienia pod numerem nr rej 16379.PRACOWNIK MONTAŻU - dwie zmiany!

Gowork