SPRZEDAWCA ARTYKUŁÓW BUDOWLANYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Jasło, podkarpackie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0414
Obowiązki:Obsługa klienta i sprzedaż materiałów budowlanych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Miejsce pracy: Albina Pietrusa 2, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Zatrudnimy fachowców budowlanych

    P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JOZEF

    • Jasło, podkarpackie
    Zatrudnimy fachowców budowlanych wysokie zarobki praca w CAŁEJ POLSCE…
    • 20 godzin temu
  • SPRZEDAWCA JYSK Jasło, 1/2 etatu (2200 PLN)

    Jysk

    • Jasło, podkarpackie
    • 2 200 PLN miesięcznie
    Opis stanowiska Lubisz sprzedaż? Chcesz wraz ze swoim zespołem zapewniać najlepszą obsługę klienta? Odnajdujesz się w dynamicznym środowisku?💪 Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią ta…
    • 3 dni temu
  • SPRZEDAWCA

    Centralna Baza Ofert Pracy

    • Jasło, podkarpackie
    Numer oferty: StPr/24/0393 Obowiązki: Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, rozkładanie towaru. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: śr…
    • 14 dni temu