Dyrektor techniczny

Bergman Engineering

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Oferta
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole
  • Możliwość wdrażania i rozwijania własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach spółki
Obowiązki
  • Zarządzanie obszarem rozwoju produktu
  • Nadzór nad rozwojem i wdrażaniem planów dla obszaru technicznego (R&D, jakość, aplikacja)
  • Planowanie, wdrażanie i nadzór nad realizacją strategii biznesowej dla podległego obszaru
  • Zarządzanie realizacją projektów i zadań zgodnie z określonymi calami i budżetem
  • Koordynacja wdrażania zmian konstrukcyjnych, materiałowych w produktach
  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu - wyznaczanie celów, szkolenie, zatrudnianie
  • Bieżąca analiza konkurencji i trendów na rynku filtracji
  • Współpraca z innymi zespołami celem dostarczenia produktów najwyższej jakości
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie zawodowe w przemyśle w obszarach technicznych, m.in.: konstrukcji, R&D, technologii, zarządzania projektami inwestycyjnymi
  • Doświadczenie w pracy w branży FMCG i/lub chemicznej
  • Znajomość urządzeń / procesów filtracji
  • Doskonałe umiejętności przywódcze i organizacyjne
  • Znajomość pakietu MS Office, oprogramowania typu CAD
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów zagranicznych (na terenie Europy)
Ten proces rekrutacyjny prowadzi Edyta Jurczak-BednarskaMasz pytania dotyczące oferty?
Napisz:
  • ID DTK/EJ/0324
  • Lokalizacja Poznań
  • Kategoria Inżynieria/Produkcja, Konstruowanie/Projektowanie
  • Tryb Hybrydowa, Stacjonarna
  • Poziom stanowiska Dyrektor, Kierownik