Technik Elektronik w dziale produkcji

Benett People

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Agencja Pracy Benett People obecnie dla Klienta z branży produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko:
04/2024Zadania:
  • Uruchamianie przyrządów oraz modułów elektronicznych
  • Diagnoza usterek modułów elektronicznych
  • Wykonywanie elektrotechnicznych prac montażowych
Wymagania:
  • Umiejętność napraw elektronicznych układów analogowych i cyfrowych
  • Umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Obowiązkowości, dokładności, samodzielności
  • Mile widziana praktyka przy uruchamianiu układów elektronicznych lub w serwisie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie elektroniki
  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Młody zespół
  • Nowoczesny budynek z w pełni wyposażoną kuchnią oraz własnym parkingiem
  • Lekcje angielskiego,
  • Wsparcie coacha i warsztaty rozwoju osobistego

Jobdesk.pl