senior IT system administrator

Santander

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
senior IT system administratorCountry: PolandZadania, które będziesz realizować:
  • ​ administrować kluczowymi systemami centralnymi bankowości internetowej
  • wykorzystać swoje kompetencje z zakresu automatyzacji systemów i rozwiązań IT
  • analizować i rozwiązywać złożone problemy dotyczące m.in. dostępności systemów i ich wydajności
  • budować i utrzymywać standardy infrastruktury i aplikacji
Nasze oczekiwania:
  • masz doświadczenie z systemami Linux, potrafisz poruszać się w powłokach systemowych i tworzyć proste skrypty
  • DevOps, Infrastructure as Code, GitOps – te pojęcia wzbudzają Twoje zainteresowanie
  • cechują Cię umiejętności analityczne
  • znasz podstawy programowania w jednym z języków obiektowych (Python/Ruby/Java/JavaScript)
  • masz podstawy wiedzy na temat baz danych (PostgreSQL/DB2/MS SQL/MongoDB)
  • masz wiedzę o technologiach kontenerowych (np. Docker, LXC, rkt)
To, co oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • pracę w trybie hybrydowym
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

Santander