ELEKTRYK

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Nowe Miasto Lubawskie, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0407
Obowiązki:Naprawa, diagnozowanie i instalowanie urządzeń elektrycznych. Regulacja parametrów pracy. Konserwacja, znajomość zagadnień z zakresu sterowania maszyn i elektryki. Umiejętność czytania schematów elektrycznych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych oraz gazowych do 1 kV
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
Wymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:
  • samodzielność
Zawód:
  • Elektryk*
Pozostałe wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe (elektryk). Doświadczenie zawodowe: mile widziane na podobnym stanowisku (elektryk automatyk). Uprawnienia: SEP eksploatacyjne do 1 kV. Oczekiwania dodatkowe: praca w zespole, rzetelność, pracowitość, sumienność, odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność.
Miejsce pracy: Kornela Makuszyńskiego 5, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca