MISTRZ/MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Tarnobrzeg, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 27 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0419
Obowiązki:naprawa i konserwacja autobusówWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. D
  • prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: mistrz/ mechanik pojazdów samochodowych
Zawód:
  • Mechanik autobusów (wymagany staż - lata: 3)
Miejsce pracy: Zwierzyniecka 30, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 3Wymagane dokumenty: CV, skierowanieSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca