Menedżer Zespołu Sprzedaży

Compensa

  • lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Menedżer Zespołu SprzedażyMiejsce pracy: woj. lubelskieTwój zakres obowiązków:
  • Rekrutacja i budowa zespołu Doradców Ubezpieczeniowych
  • Zarządzanie podległym zespołem Doradców Ubezpieczeniowych
  • Wdrażanie Doradców w Twoim zespole w sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz bieżące wsparcie
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-finansowej
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem Doradców
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Otwartość na ciągłe poszerzanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń i rynków finansowych
  • Umiejętność w nawiązywaniu kontaktów z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
  • Współpraca w oparciu o działalność gospodarczą
To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe i prowizyjne
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia i przygotowanie do roli menadżerskiej
  • Indywidualny coaching
  • Atrakcyjne konkursy i wycieczki nagrodowe
  • Dodatkowe systemy motywacyjne
  • Pracę w instytucji finansowej należącej do jednej z wiodących grup ubezpieczeniowo-finansowych na rynku
Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.Towarzyszymy Ci na każdym etapie życia, odpowiadając na bieżące potrzeby ubezpieczeniowe. Ubezpieczenia na życie, zdrowotne, komunikacyjne, NNW, polisa mieszkaniowa, turystyczna, oferta dla rolnika i rozwiązania dla firm. Ubezpieczamy cały Twój świat.

Praca.pl