Operator CNC super oferty (033) (m / k)

Walter-Fach-Kraft

  • Oleśnica, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Poszukujemy operatora CNC we WrocławiuOperator CNC super oferty! (033) (m / k)Oferta
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie z systemem premiowym
  • prywatne ubezpieczenie i opieka medyczna
  • bezpłatne ubranie robocze
  • karta benefitowa
Obowiązki
  • obróbka elementów metalowych przy użyciu maszyn CNC
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

Gowork

Podobne oferty pracy

  • Operator CNC super oferty (m / k)

    Walter-Fach-Kraft

    • Oleśnica, dolnośląskie
    Poszukujemy operatora CNC we Wrocławiu Operator CNC super oferty! (m / k) (029) Oferta umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie z systeme…
    • 29 dni temu
  • Operator CNC super oferty (035) (m / k)

    Walter-Fach-Kraft

    • Oleśnica, dolnośląskie
    Poszukujemy operatora CNC we Wrocławiu Operator CNC super oferty! (035) (m / k) Oferta umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie z systeme…
    • 13 dni temu
  • Operator CNC super oferty (036) (m / k)

    Walter-Fach-Kraft

    • Oleśnica, dolnośląskie
    Poszukujemy operatora CNC we Wrocławiu Operator CNC super oferty! (036) (m / k) Oferta umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie z systeme…
    • 13 dni temu