KIEROWNIK ZAKŁADU REHABILITACJI LECZNICZEJ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1478
Obowiązki:Osoba ubiegająca się o w/w stanowisko będzie zobowiązana do wykonywania między innymi. następujących świadczeń zdrowotnych na rzecz pacjentów WZS w Rzeszowie:
1. nadzór merytoryczny oraz koordynowanie pracy podległego zespołu,
2. organizacja i rozwój, koordynacja funkcjonowania ZRL w warunkach ambulatoryjnych i w warunkach domowych,
3. nadzór merytoryczny oraz koordynowanie pracy podległego zespołu,
4. prowadzenie nadzoru nad prawidłowym procesem zapisów pacjentów na zabiegi fizjoterapeutyczne,
5. nadzór nad prawidłowym prowadzeniem terminarza zabiegów,
6. nadzór nad prawidłowym sporządzaniem kolejki oczekujących zgodnie z przepisami prawa,
7. nadzór nad realizacją standardów pracy podległego zespołu i poprawnością prowadzenia przetwarzania dokumentacji medycznej związanej z wykonanymi zabiegami diagnostycznymi,
8. określanie i tworzenie usług realizowanych w ZRL, optymalizacja kosztów usług rehabilitacyjnych,
9. sporządzanie obowiązujących sprawozdań.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • Osoba ubiegająca się o w/w stanowisko powinna spełniać wymagania konieczne:wykształcenie: wykształcenie medyczne wyższe magisterskiewymagany profil (specjalność): w zakresie fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowejmile widziane studia podyplomowe: Zarządzanie Systemem Ochrony Zdrowia1. wymagania formalne:a) czynne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeutyb) doświadczenie zawodowe: minimum 7-letnie doświadczenie w pracy w zakładzie rehabilitacji leczniczej na stanowisku rehabilitanta, fizjoterapeuty, mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub koordynatora,c) bardzo dobra znajomość uregulowań prawnych prowadzenia działalności w zakresie fizjoterapii,d) predyspozycje i motywacja do zarządzania zespołem,e) znajomość nowoczesnych metod i technik stosowanych w fizjoterapii,f) umiejętność podejmowania decyzji;g) umiejętność obsługi medycznych systemów informatycznych,h) znajomość przepisów o Ochronie Danych Osobowych,i) znajomość przepisów o Ochronie Praw Pacjenta.2. Wymagania dodatkowe:a) wysoka kultura osobista,b) samodzielność w wykonywaniu powierzonych czynności,c) umiejętność podejmowania decyzji,d) prawidłowe wykorzystanie przyznanych uprawnień,e) dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,f) zaangażowanie w wykonywane obowiązki.UWAGA !Szczegółowe informacje dot. zasad składania ofert (forma i zawartość oferty) dostępne na Stronie Internetowej: www.wzsrzeszow.pl (w zakładce Zamówienia publiczne/ Rekrutacja)
Miejsce pracy: WARZYWNA 3, 35-310 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: UWAGA !Szczegółowe informacje dot. zasad składania ofert (forma i zawartość oferty) dostępne na Stronie Internetowej: www.wzsrzeszow.pl (w zakładce Zamówienia publiczne/ Rekrutacja)Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca