TECHNOLOG- KONSTRUKTOR

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Mogilno, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0090
Obowiązki:- Opracowywanie dokumentacji technicznej 2D/ 3D nowych produktów
- Opracowywanie dokumentacji technologicznej
- Znajomość rysunku technicznego(elementy gięte/ konstrukcje spawane)
- Zapewnianie terminowego wsparcia technologicznego procesów produkcyjnych
- Samodzielność i staranność
- Ogólna wiedza techniczna
- Znajomość branży metalowejWymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Umiejętności i uprawnienia:
  • obsługa komputera MS Ofice
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • [Umiejętność 2] : Doświadczenie na analogicznym stanowisku Konstruktora[Umiejętność 1] : Znajomość SolidWorks
Miejsce pracy: Padniewska 27, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: http://www.pomimex.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca