Logistyk/magazynier - LEROY MERLIN - Warszawa (Marsa)

Leroy Merlin

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przyjmowanie dostaw wraz z kontrolą jakościową i ilościową;
  • rozmieszczenie towaru w strefach magazynowych i na hali sprzedaży;
  • kompleksową obsługę klientów w obszarze realizacji zamówień;
  • przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji;
  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów.
WYMAGANIA:
  • jesteś otwarty na kontakt z ludźmi;
  • potrafisz działać zespołowo;
  • skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony;
  • jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym (także w weekendy) w godzinach otwarcia sklepu.
  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane).
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;
  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;
  • udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;
  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;
  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);
  • możliwość udziału w programach rozwojowych;
  • przewidywalny grafik;
  • smartfon;
  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy;
  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

Aplikuj.pl