SPRZĄTACZKA

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Niepełny etat
  • 13 dni temu
poszukuje kandydata na stanowisko:SPRZĄTACZKAOgólny zakres obowiązków:
  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i socjalnych oraz w wyznaczonych częściach wspólnych na terenie Instytutu.
Oczekujemy:
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w ochronie zdrowia).
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wymiar czasu pracy – 1,00 etat lub na część etatu (do uzgodnienia),
  • stabilną pracę w prestiżowej instytucji,
  • pakiet socjalny.
  • Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres
lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacjiw Warszawie, ul. Spartańska 1,
  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
  • zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności,
  • szczegółowych informacji udziela:
Kierownik Działu Organizacyjnego – Magdalena Błaszkiewicztel. (22) 670 95 41 w godz. 7.30 – 15.00email.

Gowork