KRAJACZ KONTROLER DOSTAW

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0835
Obowiązki:wg. potrzebWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • gimnazjalne
Pozostałe wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia do obsługi suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia.
Miejsce pracy: Jagiellońska 109, 25-734 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca