Specjalista ds. Global Manufacturing System (Lean)

Demant

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 30 dni temu
Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Global Manufacturing System (Lean), który będzie odpowiedzialny za rozwój i optymalizację procesów produkcyjnych oraz kształtowanie wiedzy i standardów w obszarze produkcji aparatów wewnątrz usznych i serwisu. Osoba na tym stanowisku będzie miała możliwość współpracy z wybitnymi specjalistami oraz uczestnictwa w wielu ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku.Pracując z nami otrzymasz:
  • umowę o pracę w rozwijającej się organizacji, która jest światowym liderem w swojej branży (mamy już prawie 120 lat, a ciągle rośniemy i rozwijamy się);elastyczne godziny pracy;
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku wśród najnowszych technologii oraz produktów do aparatów słuchowych;
  • możliwość szerszego poznania działania firmy produkcyjnej, będziesz współpracował/a z różnymi obszarami organizacji; ciekawe i niepowtarzalne projekty, dające możliwości rozwoju i podejmowania interesujących wyzwań zawodowych;
  • benefity (np. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowanie do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami, siłownię firmową i wiele innych).
Jakie zadania czekają na Ciebie?
  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych, przeprowadzenie szczegółowych weryfikacji dotyczących efektywności i wydajności procesów produkcyjnych;
  • Identyfikacja obszarów wymagających usprawnień i implementacja odpowiednich strategii optymalizacyjnych;
  • Wdrażanie narzędzi z obszaru Global Manufacturing System (GMS) takich jak Lean, Kaizen, 5S itp. Zapewnienie ich skutecznego wdrożenia oraz monitorowanie postępów;
  • Prowadzenie szkoleń oraz inicjatyw mających na celu promocje narzędzi GMS;
  • Koordynacja projektów produkcyjnych; zarządzanie projektami mającymi na celu wprowadzenie nowych technologii, procesów lub narzędzi w zakresie produkcji;
  • Monitorowanie i analiza wskaźników produkcyjnych oraz raportowanie wyników;
  • Uczestnictwo w projektach mających na celu wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w obszarze produkcji.
Idealnie jeśli:
  • posiadasz wyższe wykształceni techniczne, preferowane związane z inżynierią produkcji, zarządzaniem operacyjnym lub pokrewnymi dziedzinami;
  • masz doświadczenie minimum 2 lata w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem procesami produkcyjnymi, preferowane w międzynarodowym środowisku;
  • znasz narzędzia i metodologię z obszaru Global Manufacturing System (GMS) takich jak Lean Manufacturing, Kaizen, 5S itp. oraz posiadasz doświadczenie w ich praktycznym zastosowaniu;
  • posiadasz zdolności interpersonalne pozwalające na przekazywanie swojej wiedzy innym;
  • masz ukończony kurs Green Belt lub Black Belt- mile widziane;
  • posiadasz umiejętność analizy danych oraz potrafisz podejmować decyzje w oparciu o faktach;
  • nie masz problemu z organizacją pracy oraz masz umiejętności efektywnej komunikacji;
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym.
Na tym stanowisku będziesz współpracować zPotrzebujesz więcj informacji? Skontaktuj się z naszą rekruterką Anią(asia@demant.com).

Demant