Technik montażu kabli i kanałów kablowych

Quicknet Gmbh

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Nasza firma zajmuje się budową infrastruktury światłowodowej i obecnie rekrutujemy na stanowisko technika montażu (kabli, kanałów kablowych). Praca będzie wykonywana na terenie Niemiec.Technik montażu kabli i kanałów kablowychKogo szukamy
  • Szukamy osób z pozytywnym nastawieniem, efektywnie wykorzystujących umiejętności komunikacyjne, dbających o higienę pracy oraz higienę osobistą
Wymagania
  • doświadczenie w montażu kabli (kanałów)
  • doświadczenie w obsłudze wiertarek i narzędzi ręcznych
  • doświadczenie w instalacjach niskiego napięcia
  • posiadanie świadectw kwalifikacji zawodowych
  • wymagana podstawowa wiedza komputerowa
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zawodzie
Oferujemy
  • Pracę w miłym towarzystwie
  • Atrakcyjne zarobki
  • Możliwość rozwoju
  • Preferowana biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Numer do kontaktu: +491623348191

Gowork

Podobne oferty pracy

  • Pomocnika kierowcę do montażu mebli

    NO PROBLEM profesjonalny montaz mebli

    • Warszawa, mazowieckie
    Dzień dobry, Poszukujemy osoby na stanowisko kierowca pomocnik do montażu mebli. Wymagane prawo jazdy kat B i umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego typu bus. Płatne od 2…
    • 6 dni temu
  • Asystenta montażu Premetec (wszystkie płcie)

    Tabel GmbH

    • Warszawa, mazowieckie
    • 14,00 EUR za godzinę
    Firma Tabel Gruppe poszukuje Asystenta montażu Premetec (wszystkie płcie) w Wustermark. Wynagrodzenie: 14,00 €/godz. Godziny pracy: Wczesna i popołudniowa zmiana. Rodzaj zatr…
    • 1 miesiąc temu
    • Aplikuj teraz
  • Monter elektronik na wydziale montażu elektronicznego

    PCO SPOLKA AKCYJNA

    • Warszawa, mazowieckie
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: montaż przewlekany płytek, montaż urządzeń, okablowanie urządzeń, uruchamianie urządzeń, praca w systemie II zmianowym. WYMAGANIA: wykształcenie średn…
    • 18 dni temu