Monter elektronik na wydziale montażu elektronicznego

PCO SPOLKA AKCYJNA

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • montaż przewlekany płytek,
  • montaż urządzeń,
  • okablowanie urządzeń,
  • uruchamianie urządzeń,
  • praca w systemie II zmianowym.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektronicznym,
  • biegła znajomość schematów elektronicznych,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • biegła obsługa komputera,
  • dyspozycyjność.
Dodatkowymi atutami będą:
  • zdolności manualne,
  • znajomość zagadnień z dziedziny termowizji i noktowizji,
  • znajomość zagadnień montażu elementów optycznych, optyczno-mechanicznych,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie, kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Benefit MultiSport,
  • inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe.

Aplikuj.pl