samodzielna księgowa/samodzielny księgowy

Randstad

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Dla naszego klienta, biura rachunkowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko samodzielnego księgowego/samodzielnej księgowejOsoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej dla klientów (handlowe/usługowe/budowlane firmy)Jeśli szukasz stabilnego pracodawcy, stale zwiększającego swój udział w rynku oraz budującego rodzinną atmosferę w firmie, koniecznie aplikuj!samodzielna księgowa/samodzielny księgowy Nr ref.: 22/1/2024/KP/jobs.pl Kielce (świętokrzyskie)Oferujemy
  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta
  • Możliwość pracy w oparciu o zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz doszkalające
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
Zadania
  • Samodzielne prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości dla klientów
  • Księgowanie i weryfikacja faktur zakupowych i sprzedażowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych, dokumentów wewnętrznych, raportów kasowych
  • Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT,
  • Ewidencja i inwentaryzacja środków trwałych
  • Odpowiedzialność za gromadzenie, przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji
  • Współpraca z komórką kadrowo-płacową
  • Tworzenie zestawień miesięcznych, kwartalnych i rocznych
Oczekujemy
  • Wykształcenia o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości
  • Doświadczenia na stanowisku księgowego/księgowej, mile widziane w biurze rachunkowym
  • Bardzo dobrej znajomość zagadnień podatkowych, zasad rachunkowości,
  • Mile widziany Certyfikat Księgowego lub ukończony kurs Głównej Księgowej w SKwP
  • Odpowiedzialności, sumienności, zaangażowania, dobrej organizacji pracy
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności realizowania kilku zadań jednocześnie i pracy pod presją czasu
  • Dobrej znajomości programu Comarch Optima
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl