Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Randstad

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Posiadasz doświadczenie w firmach ze Specjalnych Stref Ekonomicznych? PIT Estoński nie ma dla Ciebie tajemnic? Chcesz dalej rozwijać się w branży nieruchomości?Ta oferta jest dla Ciebie!Dla naszego Klienta, biura rachunkowego w Kielcach, poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego.Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy Nr ref.: 219/4/2024/JŁ/jobs.pl Kielce (świętokrzyskie)Oferujemy
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • System premiowy
  • Benefity świąteczne
Zadania
  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości podmiotu podlegającego pod badanie Biegłego Rewidenta,
  • Księgowanie i weryfikacja faktur zakupowych i sprzedażowych,
  • Księgowanie wyciągów bankowych, dokumentów wewnętrznych, raportów kasowych,
  • Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT,
  • Ewidencja i inwentaryzacja środków trwałych,
  • Odpowiedzialność za gromadzenie, przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji
przewidzianej obowiązującymi przepisami, * Współpraca z komórką kadrowo-płacową,
  • Tworzenie zestawień miesięcznych, kwartalnych i rocznych.
Oczekujemy
  • Doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości firm z branży nieruchomości
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień podatkowych i zasad rachunkowości
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima
  • Certyfikat Księgowego lub ukończony kurs Głównej Księgowej w SKWP będzie dużym atutem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Doskonałej znajomości MS Office
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl