Koordynator ds. techniczno-handlowych

JWW Invest

  • Mikołów, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż usług wynajmu narzędzi budowlanych,
  • Koordynowanie i zarządzanie najmem narzędzi między klientami,
  • Ewidencjonowanie zasobów magazynowych,
  • Koordynowanie floty samochodowej,
  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z klientami,
  • Dbałość o wysoki standard obsługi i wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Doświadczenie w branży budowlanej lub technicznej - znajomość narzędzi budowlanych (elektronarzędzia, spawarki, wciągarki itp),
  • Determinacja w działaniu i ambicja w osiąganiu założonych celów,
  • Ważne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Duża elastyczność w działaniu,
  • Pracę stacjonarną z dużą mobilnością,
  • Darmowy parking.

Praca.pl