MECHANIK

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Iława, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0962
Obowiązki:Naprawa silników spalinowych.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku - mechanik - konieczne. Kontakt osobisty lub tel: 601 920 470 - Czarnomska Bogumiła
Miejsce pracy: Grunwaldzka 13, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca