Pracownik biurowy działu kontroli wewnętrznej

Juwentus

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Ochrona JuwentusJesteśmy jedną z wiodących agencji ochrony na rynku. Działamy już ponad 30 lat, a swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom. Juwentus jako firma zatrudniająca kilka tysięcy osób jest idealnym miejscem, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać swoje umiejętności i budować karierę zawodową. Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwoju, przy zachowaniu niezależności i samodzielności. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik biurowy działu kontroli wewnętrznej.Do Twoich zadań należeć będzie:
  • wprowadzanie danych (praca na Excelu)
  • przygotowywanie raportów
  • bieżące zadania zlecone przez przełożonego
Jakich osób poszukujemy:
  • ze znajomością pakietu MS Office
  • dokładnych, zaangażowanych i z dobrą organizacją pracy
  • posiadających zdolność analitycznego myślenia
  • z doświadczeniem w pracy biurowej, reszty Cię nauczymy
Co oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 w siedzibie firmy w Warszawie ul: Poloneza
  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon i laptop
  • przyjazną atmosferę i miły zespół
  • prywatną opiekę medyczną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Juwentus