IT Assistant

Adecco

  • Warszawa, mazowieckie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Osiągnięto maksymalną liczbę ofert, które możesz zapisać. Aby zapisać nową ofertę, usuń wcześniejszą.YouAreHere * IT AssistantShowLocationStrictMessageIT Assistant NowyKategoriaPrawo, zarządzanie zgodnością i podatkiRodzaj umowyPraca TymczasowaLokalizacjaWarszawaAdecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364Opis klienta:Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco

Podobne oferty pracy

  • Office / Executive Assistant @ Headex Group

    Headex Group

    • Warszawa, mazowieckie
    • 7 000-9 000 PLN miesięcznie
    Czego oczekujemy: Kandydat z ojczystym językiem polskim Język angielski – min. B2 w mowie i piśmie 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku Znajomość pakietu MS Office – Exc…
    • 17 dni temu
  • Executive Assistant

    Manpower

    • Warszawa, mazowieckie
    Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie…
    • 19 dni temu
  • Executive Assistant

    Manpower

    • Warszawa, mazowieckie
    Zadania: Zarządzanie kalendarzem dyrektora, umawianie spotkań, komunikacja z innymi asystentami wykonawczymi i pracownikami Rezerwacja lotów, transportu, zakwaterowania, korzyst…
    • 19 dni temu