pomocnik/ca produkcji

Randstad

  • Tychy, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Jeśli szukasz pracy w dogodnej lokalizacji - dobry dojazd z Oświęcimia i Tychów, chcesz nabyć doświadczenie w branży spożywczej, koniecznie aplikuj na naszą ofertę!pomocnik/ca produkcji Nr ref.: 257/4/2024/MS/jobs.pl Tychy (śląskie)Oferujemy
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • wynagrodzenie zasadnicze, premie i dodatki
  • bogaty system benefitów, min. ubezpieczenie na życie, karta sportowa, zniżki na zakupy
  • bezpieczne i higieniczne warunki pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
Zadania
  • klejenie opakowań
  • prace pomocnicze na produkcji - wyroby mączne
  • kontrola jakości
  • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego
Oczekujemy
  • książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznej lub gotowości do jej wyrobienia
  • motywacji i zaangażowania
  • dyspozycyjności
  • chęci podnoszenia kwalifikacji
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl