KSIĘGOWA - SPECJALISTA DS.PŁAC

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Barlinek, zachodniopomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0257
Obowiązki:Kompleksowa obsfuga płacowa, prowadzenie dokumentacji płacowej związanej
ze stosunkiem pracy i umowami cywilnoprawnymi, prowadzenia dokumentacji zasiłkowej, prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej, sporządzalie deklaracji ZUS, PIT oraz wymaganych przepisami sprawozdań do
US oraz GUS, prowadzenie dokumentacji i obsfugi PPK, wystawianie wymaganych przepisami
dokumentów oraz zaświadczęń dla pracowników, monitorowanie zmtan w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych, sporządzanie zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy, analiza zużycia wody w lokalach,
rozliczarlie delegacji słuzbowych i prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu, prowadzęnie rozliczęń lokali uzytkowych, ewidencja udziałów członkowskich, fakturowanie, sporządzanię ęwidencji zakupów na potrzeby podatku VAT prowadzęnie ęwidencji złożonych oświadczęń na potrzeby systęmu gospodarowania odpadami komunalnymi,sporządzanie deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, dekretacja i księgowanie dokumentów.Praca w godzianch: poniedziałek 8-16, od wtorku do piątku w godz. 7-15.Kontakt dla osób niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy: CV wraz z listem motywacyjnym kierować na adres siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej,,PIAST" w Barlinku, ul. Wodna 2 lub drogą elektroniczną na adres: sekretariat@smpiastbarlinek.plWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • program Płatnik wersja 10
  • Doświadczenie w zawodzie
  • obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • Znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz zasad naliczania wynagrodzeń.Dokładnoiść, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu, doskonała organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista.
Miejsce pracy: Wodna 2, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: skierowanie, CVSposób aplikowania: za pośrednictwem urzęduKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca