Zatrudnimy pomoc nauczyciela przedszkola

Przedszkole

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Zatrudnimy pomoc nauczyciela przedszkola.
Poszukujemy osoby kreatywnej, sumiennej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, która będzie towarzyszyć dzieciom w poznawaniu świata.
Wymagamy:
-wykształcenia min. średniego (mile widziane osoby po kursie asystent nauczyciela przedszkola lub w trakcie studiów),
- łatwości nawiązywania kontaktów z dziećmi,
- umiejętności pracy w zespole,
- zaangażowania w wykonywane obowiązki.
Zadania:
- wydawanie posiłków oraz pomaganie dzieciom w ich spożywaniu,
- pomaganie dzieciom w czynnościach higienicznych;
- pomaganie dzieciom w ubieraniu i rozbieraniu się;
- nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku;
- wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć oraz pomaganie dzieciom, pod kierunkiem nauczyciela, podczas ich przeprowadzania,
- utrzymywanie przedszkola w ładzie i porządku, sprzątanie sal.

Lento

Podobne oferty pracy

  • Pomoc nauczyciela j. angielski

    Przedszkole Terapeutyczne Zuzia w Rzeszowie

    • Rzeszów, podkarpackie
    Przedszkole Anglojęzyczne ABC University poszukuje osoby na stanowisko: POMOC NAUCZYCIELA z J. ANGIELSKIM Zapraszamy studentów:) Główny warunek to bardzo dobra znajomość języka…
    • 13 dni temu
  • NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

    Centralna Baza Ofert Pracy

    • Rzeszów, podkarpackie
    Numer oferty: StPr/24/1289 Obowiązki: Praca w Przedszkolu Logopedycznym GADUŁKA w Rzeszowie na ul. Strażackiej i Iwonickiej. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie:…
    • 15 dni temu
  • Lektor - Nauczyciel języka angielskiego

    Early Stage

    • Rzeszów, podkarpackie
    Lektor - Nauczyciel języka angielskiego Twój zakres obowiązków prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage, personalizacja procesu naucz…
    • 2 dni temu