NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1289
Obowiązki:Praca w Przedszkolu Logopedycznym GADUŁKA w Rzeszowie na ul. Strażackiej i Iwonickiej.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA
Pozostałe wymagania:
  • Mogą być osoby uczące się.
Miejsce pracy: 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca