Automatyk programista

Adal

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Firma inżynierska w AdamówkuPoszukuje pracownika na stanowiskaZakres obowiązków:
  • udział w projektowaniu układów sterowania dla nowych instalacji
przygotowanie oprogramowania do sterowników PLC, paneli HMI, SCADA
  • udział w uruchamianiu systemów sterowania
  • szkolenie użytkowników w zakresie obsługi technicznej i użytkowania systemów sterowania
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • udział w serwisach u klientów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, mechatronika, inne pokrewne)
  • wiedza z zakresu automatyki i elektryki
  • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań związanych
  • znajomość sterowników PLC Siemens S7, Mitsubishi, innych
  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • znajomość MS Office
  • uprawnienia SEP gr. I E do 1kV będą dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów, rzetelność, dokładność
  • zdolność analitycznego myślenia
  • mile widziani studenci ostatnich lat studiów
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wdrożenia własnych pomysłów,
  • możliwość rozwoju przy wymagających i niespotykanych projektach zarówno polskich jak i międzynarodowych,
  • płaską strukturę organizacyjną,
  • możliwość pracy na zasadach B2B
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • szkolenia, kursy, konferencje

Praca.pl