Operator żurawia SAMOJEZDNEGO - projekty zagraniczne

Polimex Mostostal

  • Płock, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Operator żurawia SAMOJEZDNEGO - projekty zagraniczneMiejsce pracy: PłockTwój zakres obowiązków:
  • obsługa ŻURAWI SAMOJEZDNYCH
  • dbanie o stan dźwigu,
  • współpraca z mechanikiem,
  • współpraca z zespołem monterów.
Nasze wymagania:
  • uprawnienia UDT - II Ż - żurawie samojezdne bez ograniczeń udźwigu,
  • doświadczenie jako operator (min. 3 lata),
  • prawo jazdy kategorii C,
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole.
  • dyspozycyjność w zakresie pracy na projektach zagranicznych w delegacji,
To oferujemy:
  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • dofinansowywanie szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników, Pracownicza Kasa Zapomogowo - Pożyczkowa​).
Polimex Operator Sp. z o.o. - jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, zajmująca się wynajmem i dzierżawą sprzętu budowlanego z obsługą operatorską, a także elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego i urządzeń transportu bliskiego. Spółka wykonuje usługi w zakresie serwisu elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego i innych urządzeń budowlanych, w tym urządzeń specjalistycznych i nietypowych. Firma prowadzi również doradztwo techniczne w zakresie organizacji, optymalizacji i wykorzystywania sprzętu oraz organizacji zapleczy i placów budów.Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka Polimex Mostostal S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Polimex Operator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Polimex-Mostostal ZUT Sp. z o.o., Energomontaż-Północ Bełchatów S.A., Stalfa Sp. z o.o., Polimex Infrastruktura Sp. z o.o., Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Instal-Lublin S.AGrupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i za granicą.