Elektromonter Sieci Trakcyjnej - (m/k) - Niemcy

Budimex

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Miejsce pracy : NiemcyNie wymagamy znajomości języka niemieckiegoOferujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę (zatrudnienie w niemieckiej spółce)
  • Atrakcyjne zarobki w euro
  • Płatne delegacje
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Bus służbowy dla brygady
  • 30 dni urlopu wypoczynkowego
  • Ubezpieczenie na terenie Niemiec (niemiecka kasa chorych)
  • Świadczenia rodzinne na dzieci (Kindergeld)
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną w Polsce (Medicover)
  • Odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy
  • Opiekę polskojęzyczną
  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie jako elektromonter kolejowej lub tramwajowej sieci trakcyjnej
  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Priorytetowo traktujesz i przestrzegasz zasad BHP
  • Jesteś gotowy do pracy na terenie całych Niemiec
Zadania:
  • Montaż, demontaż, naprawa, regulacja kolejowej sieci trakcyjnej
  • Stosowanie się do obowiązujących przepisów na szlakach kolejowych

InfoPraca