ELEKTROMONTER UTRZYMANIA RUCHU SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0882
Obowiązki:wg potrzebWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne
Pozostałe wymagania:
  • Zakres obowiązków;konserwacja urządzeń i instalacji elektrycznych wewnątrz budynków i na zewnątrz, montaż, demontaż i naprawa urządzenia i instalacji elektrycznych, prace eksploatacyjne na zespole urządzeń sieci energetycznej napięć średnich, niskich i sterowniczym, czynności łączeniowe w stacjach niskiego, średniego i wysokiego napięcia, wykonywanie oględzin, przeglądów oraz napraw maszyn i sieci energetycznej.Wymagania; znajomość obsługi urządzeń sieciowych, minimum 3 letni staż pracy na stanowisku elektromonter utrzymania ruchusieci i urządzeń elektrycznych, wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w branży elektrycznej, umiejętność czytania schematów elektrycznych, uprawnienia G1 eksploatacyjne powyżej 1kV.Wymagania stanowiskowe - praca na wysokości, praca zmianowa.Mile widziane; uprawnienia G1 dozorowe powyżej 1kV, uprawnienia pomiarowePracodawca oferuje; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji rynkowej. Możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach.Pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin.Pakiety sportowe dla pracowników i ich rodzin.Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego pracowników i ich rodzinZakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do Świąt)Imprezy firmowe (Barbórki, spotkania integracyjne).
Miejsce pracy: Sandomierska 105, 25-324 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca