Monter - Pomocnik Montera

Manpower

  • łódzkie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Zadania:
  • Montaż stalowych konstrukcji spawalnych
  • Wykonywanie spoin sczepnych podczas montażu
  • Obsługa urządzeń dźwigowych
Wymagania:
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze
Oferta:
  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia oraz umiejętności kandydatów
Oferta dotyczy pracy stałej.Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Manpower