Młodszy Specjalista – Laboratorium Badań Środowiska

PCC

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Twój profil
  • wykształcenie wyższe (preferowane chemiczne lub pokrewne),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy własnej.
Twoje zadania
  • praca w systemie jednozmianowycm od poniedziałku do piątku,
  • praca na wysokości,
  • pobieranie próbek emisyjnych oraz wykonywanie pomiarów gazów odlotowych,
  • wykonywanie pomiarów emisji hałasu z instalacji przemysłowych,
  • nadzór nad sprzętem pomiarowym i pomocniczym stosowanym w pomiarach emisyjnych.
Twoje korzyści
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w trybie jednozmianowym,
  • praca w renomowanej Firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,
  • dofinansowanie do programu MultiSport,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (możliwość ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do wakacji, świadczenia świąteczne),
  • siłownia i boisko na terenie zakładu.
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.

PCC

Podobne oferty pracy

  • Specjalista ds. badań i rozwoju (formulacje klejów)

    PCC

    • Brzeg Dolny, dolnośląskie
    Twój profil wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku wiedza na temat formulacji klejów, z naciskiem na kleje wodorozcieńczalne …
    • 2 miesiące temu
  • Młodszy Specjalista Techniczny / Inżynier Automatyk

    PCC

    • Brzeg Dolny, dolnośląskie
    Twój profil wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka i robotyka) mile widziane doświadczenie w obszarach utrzymania ruchu komunikatywna znajomość j. angielskiego…
    • 23 dni temu
  • Młodszy specjalista

    FallWork

    • Oborniki Śląskie, dolnośląskie
    Opis stanowiska: Kompleksowe prowadzenie obsługi kancelaryjnej: przyjmowanie przesyłek obsługa elektronicznego systemu obiegu dokumentów prowadzenie papierowego obiegu dokumen…
    • 27 dni temu