Pracownik Magazynu- umowa o pracę i wolne weekendy

EWL Group

  • Łańcut, podkarpackie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.Dla naszego Klienta poszukujemy Pracowników magazynuOferujemy:
- Wdrożenie i przyuczenie do nowej pracy;
- Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia do Klienta;
- Stałą podstawę i premie;
- Pracę od poniedziałku do piątku;Twoje zadania:
- Prace magazynowe;
- Dbałość o porządek w miejscu pracy;Wymagania:
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
- Aktualne badania sanepid;
- Prawo jazdy kat. B;Zainteresowała Cię powyższa oferta?Wyślij swoje CV!NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIACZENIA! MY CIĘ WSZYSTKIEGO NAUCZYMY!Masz znajomych, którzy też poszukują pracy?Poleć im naszą ofertę! Szukamy wielu kandydatów!Oferta dotyczy pracy tymczasowej.Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Lento